ART / Lithographs / Litograph in colors 14444471
nr 1444 4471
Bengt Göran Karlsson
(f. 1954), Sverige
Bengt Göran Karlsson (b. 1954), Sweden. Kroginteriör. Signed, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Litograph in colors. Sheet: 38x56cm, outer dimensions including frame: 56x73cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Kroginteriör. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Bladets mått: 38x56cm, yttermått inklusive ram: 56x73cm
Bengt Göran Karlsson, Swedish painter born 1954.
SEK 350
Monday January 24 2022
at 18:09:16
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
300 kr
Bengt Göran Karlsson
Read more about Bengt Göran Karlsson